Ulubione mieszkania: 0

inwestycja

Osiedle Chopina 12 znajduje się w Otwocku, w historycznym sercu miasta. To idealna lokalizacja w kameralnej i zielonej enklawie, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w odległości kilku minut spacerem od ścisłego centrum. Dzięki temu z łatwością skorzystasz z bogatego zaplecza kulturalnego, oświatowego, sportowego lub gastronomicznego, dostępnego

w promieniu nie większym niż 500 m. Najbliższe otoczenie idealnie nadaje się do uprawiania sportu a także do pieszych i rowerowych eskapad.

 

Budynek będzie wyróżniał się prostą, ponadczasową formą architektoniczną, wzbogaconą o elementy drewniane oraz naturalną okładzinę ceglaną na frontowej i bocznej elewacji. Materiały te nawiązują do tradycyjnego drewnianego budownictwa charakterystycznego dla okolicy a bryłą do często spotykanego w Otwocku stylu powojennego modernizmu. Dzięki dogodnej lokalizacji budynku względem stron świata, oraz obszernym oknom i drzwiom balkonowym,

każde z 20 mieszkań będzie bardzo dobrze doświetlone światłem słonecznym. Doskonałe rozplanowanie funkcjonalności apartamentów, z podziałem na strefę dzienną i nocną a także ich optymalna wysokość 270 cm. zapewni przyszłym mieszkańcom komfortowe życie. Wszystkie apartamenty na piętrach posiadają balkon lub taras, natomiast w parterach – ogrody. W budynku dostępne będą dwie windy a parkowanie pojazdów odbywać się będzie w podziemnej hali garażowej.

lokalizacja

Wielkim atutem Chopina 12 jest bardzo dogodna lokalizacja. Od szkół, przedszkoli, kina, restauracji czy galerii handlowej dzieli nas tylko kilkuminutowy spacer. Stacja PKP oraz przystanek autobusowy łączące Otwock z Warszawą są usytuowane zaledwie kilkaset metrów od inwestycji. Gratką dla miłośników przyrody na pewno będą okoliczne tereny zielone.

Dworzec PKP – 400 m/5 min.
Centrum Miasta – 600 m/7 min.
S.P. nr 3 – 400 m/5 min.
Przedszkole – 400 m/5 min.
Plac zabaw – 400m/5 min.
L.O. im. J. Słowackiego – 700 m/9 min.
Galeria Handlowa – 650 m/8 min.
Przystanek autobusowy – 500 m/6 min.
Korty tenisowe / Siłownia – 250 m/3 min.
Teatr/Kino – 700m/9 min.
Supermarket – 450 m/5 min.
Apteka – 350 m/4 min.

Park Miejski – 1,5 km/5 min.
Rzeka Świder – 2,7 km/9 min.
Maz. Park Krajobrazowy – 2,7 km/9 min.
Meran – 2,8 km/9 min.
Basen – 4,7 km/15 min.
Jezioro Torfy – 4,8 km/16 min.

Droga ekspresowa S17 – 6 km/7 min.
Ferio Wawer – 14 km/20 min.
C.H. Promenada – 20 km/27 min.
PGE Stadion Narodowy – 25 km/34 min.
Centrum Warszawy – 26 km/39 min.

 ludzie, miejsca, czas

Nawiguj strzałkami ← →, by poznać historię.