kontakt

Szanowni Państwo

W celu umówienia się na spotkanie dotyczące realizowanej przez nas inwestycji, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Ulubione mieszkania: 0

Sprzedaż mieszkań

Landmark Sp. z o. o.
727 70 70 70
info@landmark.pl

Sikorskiego 127b
05-420 Józefów
Domofon: nr 3

Kupimy grunty

Jesteśmy zainteresowani nabyciem gruntów pod inwestycje. Oferty sprzedaży prosimy kierować mailowo lub telefonicznie:

727 70 70 70
grunty@landmark.pl

Formularz kontaktowy

* - pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest spółka Landmark...

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji marketingowych oraz informacji handlowych od spółki Landmark Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzeczycka 26, 04-940 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną na podany numer telefonu informacji marketingowych oraz informacji handlowych od spółki Landmark Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzeczycka 26, 04-940 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Landmark Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzeczycka 26, 04-940 Warszawa w celach marketingowych oraz handlowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych (w zakresie podanym w formularzu) spółce Landmark Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzeczycka 26, 04-940 Warszawa w celu otrzymywania od tej spółki drogą elektroniczną na podany adres informacji handlowych i marketingowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych (podanych w formularzu) spółce Landmark Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzeczycka 26, 04-940 Warszawa w celach księgowych i administracyjnych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta.

Administratorem danych osobowych jest spółka Landmark Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzeczycka 26, 04-940 Warszawa, e-mail: info@landmark.pl (dalej jako „Spółka”). Administrator danych powołał Administratora Bezpieczeństwa Informacji (po 25.05.2018 r. zwanego „Inspektorem Ochrony Danych”), Pana Jacka Bajera, adres korespondencyjny: ul. Rzeczycka 26, 04-940 Warszawa, adres email: info@landmark.pl. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu kontaktu z Klientem na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - dalej UODO, zaś od 25.05.2018 r. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), przy czym uzasadniony interes Spółki należy rozumieć jako kontakt z Klientem, w związku z pozostawionymi przez niego danymi, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także w celach marketingowych oraz w celu przesyłania informacji handlowych wskazanych w tej zgodzie na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - dalej UODO, zaś od 25.05.2018 r. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu przenoszenia na Klientów własności lokali wybudowanych w ramach inwestycji mieszkaniowej przy ul. Chopina 12 w Otwocku (dalej: „Inwestycja”), zaś w przypadku wyrażenia odrębnej zgody do czasu cofnięcia zgody. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do GIODO (po wejściu w życie RODO urząd ten zmieni nazwę na „Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych”), gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy UODO, zaś od 25.05.2018 r. przepisy RODO. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu usprawnienia kontaktu z Klientem, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także dla realizacji celu wskazanego w tej zgodzie.